Please reload

En Son Yayınlananlar

Gülüşünüzü bağışlamak ister misiniz? - Smile Donator Consept !

05/06/2017

Kliğimizde estetik şikayetlerle bize başvuran hastalarımızın çok büyük bir çoğunluğu, ellerinde bir sürü gülüş fotoğrafı ile gelmekte ve istedikleri dişleri göstermekteler. Bu çok sık yaşadığımız bir fenomen haline geldi. Eğer bu dişlerini beğendiğiniz kişi (tanıdık, akraba vb) size gülüşünü bağışlamak isterse, bu durumu aşırı derecede teknolojik olarak çözme imkanına sahibiz. Artık yapaylıktan ziyade bütün hastalarımız doğal dişlere sahip olmak istiyor. Doğa da kendine özgü hatalarını, asimetrilerini, en basitinden yüzey özelliklerini bize sunuyor. Bundan faydalanmak istememizden daha doğal bir durum yok!


Smile Donator Konsepti ilk olarak bir donöre ihtiyaç duyuyor. Bu donör sizin dişlerini beğendiğiniz bir akrabanız veya tanıdığınız olabilir. Bu donörün dişlerinden alınan ölçüyle, o kişinin dişlerinin neredeyse birebir aynısını hastalarımızın ağzına uygulayabilecek teknolojiye erişmiş durumdayız. Bu uygulamaya Biocopy dediğimiz bir CAD CAM sistemi yardımcı olmakta. Donörden alınan ölçüyle, hastadan alınan ölçü birbiriyle çakıştırılıp, kişiye özel son düzenlemeleri yapıp, bunu hastanın ağzına uygun restorasyonlar haline getirebiliyoruz! 

 

 

 

Smile Donator Konsepti Brezilya'lı Diş Hekimi sevgili dostlarım ve akıl hocalarım Paulo Kano ve Christian Coachman'ın beraber oluşturdukları bir konsept... Christian Coachman bu konseptin tanıtımını yine kendine özgü mükemmel bir yöntemle tanıttı. Dünya gezgini bir Diş Hekimi olan Christian Coachman, bir Diş Hekimi dostundan, Elvis Presley'in ölmeden önce alınan ölçülerini elde etti. Sonra birçok Diş Hekimliği toplantısında bu Elvis Presley dişlerini Elvis taklitlerine uyguladı... Tabi ki sonuçlar, hem mükemmel hem de çok eğlenceliydi...

 

 

Siz de kızınızın veya oğlunuzun dokunulmamış mükemmel yüzey özellikli dişlerini kendi ağzınızda istemez miydiniz?  

 Smile Donator - Christian Coachman

 Smile Donator Konsept Uygulaması - Christian Coachman

 

 

 

 

 

 

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Please reload

Beni takip edin
Tag'lere göre ara
Please reload

Arşiv
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon